De verkoop van De Hendrik is gestart!
Welke woning heeft jouw voorkeur? Bekijk het aanbod en schrijf je nu in voor één of meerdere bouwnummer(s). We helpen je graag verder bij de volgende stap.
Bekijk het aanbod
Komend weekend, 29 t/m 31 mei, is het grootste stoomevenement van Europa in Dordrecht
Dit jaarlijks terugkerende evenement is een begrip: niet alleen in en om Dordrecht maar zelfs in heel Europa. Het is tenslotte het grootste stoomevenement wat Europa kent. Het hele weekend staat bol van historie, stoomschepen, stoomtreinen, oldtimerbussen, modelbouwshows en optredens.
Om de hoek van deze geweldige festiviteiten ligt natuurlijk ons geliefde Stadswerven. Vanaf de punt bij de Prins Clausbrug zul je alle bedrijvigheid en de meeste bijzondere schepen wellicht ook al goed kunnen aanschouwen. Natuurlijk loop je ook zó de stad in om alles van heel dichtbij te zien. Wat een unieke plek is het toch.
Het evenement vindt plaats in het centrum van Dordrecht bij de historische havens. De wateren rondom de historische binnenstad liggen dit weekend vol met authentieke bezienswaardigheden. Zeker de vlootschouw, op vrijdagavond 29 mei om 20.00 uur, is een waar spektakel. Vanaf Groothoofd heb je prachtig uitzicht.
Deze is gratis! Jawel. Wat een feestje. Er zijn ook activiteiten, zoals rondvaarten en wandeltochten waarvoor je wel moet betalen. Het is dus helemaal aan jou!
Alle informatie én de route vind je via www.dordtinstoom.nl
Ben jij erbij?!
Welke woning heeft jouw voorkeur? Bekijk het aanbod en schrijf je nu in voor één of meerdere bouwnummer(s). We helpen je graag verder bij de volgende stap.
Bekijk het aanbod